Kustom Madero 25 White Combo de chitară electro-acustică
Cod produs: 1216908 (MADERO25)
Nou
Cod produs: 1216908 (MADERO25)
În stoc, > 5 buc.
Combo de chitară electro-acustică Kustom Madero 25 White Combo de chitară electro-acustică
  • Canale: 2
  • Putere: 25 W
  • Difuzoare: 6,5"
  • Tip difuzor: Standard
  • Efecte încorporate: Da
  • Bucla efecte: Nu
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Specificații tehnice
  • Număr de canale: 2
  • Putere totală: 25 wați
  • Difuzoare: 1 x 6.5" difuzor
  • Intrări: 1 x 1/4", 1 x combo (microfon XLR, linie 1/4"/instrument)
  • Phantom Power: Nu
  • Ieșiri: 1 ieșire XLR DI
  • EQ: EQ cu 3 benzi + notch (instrument), EQ cu 3 benzi + notch (microfon/linie)
  • Reverb: Digital Reverb
  • Efecte: Chorus, Reverb
  • Control feedback: Da (control notch)
Canale
Canale: 2
Putere
Putere: 25 W
Cu o putere de până la 25 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Reverb
Reverb: Da
  • Volum
  • Joase
  • Notch
  • Medii
  • Înalte
  • Chorus
  • Reverb
Intrări
  • Combo (XLR/Jack)
  • Jack 6,3 mm TS
Canale
2
Difuzoare
6,5" (1 x)
Numărul de intrări
2
Bucla efecte
Nu
Numar der efecte
Proprietăți
Putere
25 W
Culoare
Alb, Maro
Intrări
Combo (XLR/Jack), Jack 6,3 mm TS
Ieşiri
Direct OUT (XLR blansat)
Intrare microfon
Da
Efecte
Efecte încorporate
Pachet
Pachetul conține
Cablu de alimentare, Manual
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
Cablu de alimentare, 100 - 240V