Kustom Madero 10 White Combo de chitară electro-acustică
Cod produs: 1216907 (MADERO10)
Nou
Cod produs: 1216907 (MADERO10)
În stoc, > 5 buc.
Combo de chitară electro-acustică Kustom Madero 10 White Combo de chitară electro-acustică
  • Canale: 1
  • Putere: 10 W
  • Tip difuzor: Standard
  • Efecte încorporate: Nu
  • Bucla efecte: Nu
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Canale
Canale: 1
Putere
Putere: 10 W
Cu o putere de până la 10 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Poate functiona pe baterii
Poate functiona pe baterii: Da
Ieșire căști
Ieșire căști: Da
Controale
  • Volum
  • Ton
Intrări
  • Jack 6,3 mm TS
  • Jack TS 3,5mm
  • 3,5 mm Jack AUX IN
Potrivire
Tip difuzor
Standard
Funcții
Canale
1
Bucla efecte
Nu
Controale
Ton, Volum
Bluetooth
Nu
Proprietăți
Putere
10 W
Electronică
Pe tranzistori
Culoare
Alb
Intrări și ieșiri
Port intrare footswitch
Ieșire căști
Da
USB
Ieșire DI
Intrări
3,5 mm Jack AUX IN, Jack 6,3 mm TS, Jack TS 3,5mm
Ieşiri
Headphones 3,5mm Jack