Kustom Carbon 25 Combo de chitară modelling
Cod produs: 1216910 (CARBON25)
Nou
Cod produs: 1216910 (CARBON25)
În stoc, > 5 buc.
Combo de chitară modelling Kustom Carbon 25 Combo de chitară modelling
  • Canale: 1
  • Putere: 25 W
  • Difuzoare: 8"
  • Efecte încorporate: Da
  • Bucla efecte: Nu
  • Poate functiona pe baterii: Nu
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Caracteristicile produsului
  • Putere: 25 wați
  • Difuzoare: 1 1 x 8" Kustom Design
  • Efecte: 12 efecte încorporate
  • Tuner încorporat
  • Control Tap Tempo
  • Interfață audio USB
Canale
Canale: 1
Putere
Putere: 25 W
Cu o putere de până la 25 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Reverb
Reverb: Da
Ieșire căști
Ieșire căști: Da
Intrări: Jack 6,3 mm TS
Un conector universal folosit pentru conectarea diverselor dispozitive audio.
Controale
  • Câștig/Gain
  • Effect Volume
  • Amp Model Selector
  • Efecte
  • Tone Shape Selector
  • Atingeți Tempo
  • Master
Potrivire
Tip difuzor
Kustom
Funcții
Canale
1
Difuzoare
8" (1 x)
Numar der efecte
12
Bucla efecte
Nu
Numărul de intrări
1
Tunar incorporat
Da
Bluetooth
Nu
Proprietăți
Putere (Watt)
25
Putere
25 W
Electronică
Modelare
Culoare
Gri, Negru
Intrări și ieșiri
AUX IN
Da
Intrare microfon
Port intrare footswitch
Ieșire căști
Ieșire DI
USB
Intrări
Jack 6,3 mm TS