Yamaha THR10IIW Combo de chitară modelling
4,9/5
Cod produs: 813539
Ca nou
4,9/5
Cod produs: 813539
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Combo de chitară modelling Yamaha THR10IIW Combo de chitară modelling (Ca nou)
  • Canale: 1
  • Putere: 20 W
  • Difuzoare: 3,1"
  • Efecte încorporate: Chorus, Echo, Flanger, Reverb, Tremolo
  • Bucla efecte: Nu
  • Poate functiona pe baterii: Da
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
  • Bluetooth: Audio/MIDI
  • Guitar Wireless: Necesită transmițător Line 6 G10T (vândut separat)
  • Tuner cromatic
  • Conexiuni: INPUT (mufă de 6,3 mm), AUX (mufă stereo de 3,5 mm), PHONES (mufă stereo de 3,5 mm), DC IN, USB Audio Class 2.0 compatibil
  • Difuzoare: 3,1" (8 cm) Gamă completă x 2
  • Putere nominală: 20 W (10 W + 10 W), baterie: 15 W (7,5 W + 7,5 W)
  • Adaptor AC: YNT345-1530
  • Baterie: reîncărcabilă (aproximativ 5 ore)
  • Accesorii: Adaptor AC (15V 3A), Cubase AI Download, manual
  • Dimensiuni: 368 x 183 x 140 mm
  • Greutate: 3,2 kg
  • Culoare: Bej
Canale
Canale: 1
Putere
Putere: 20 W
Cu o putere de până la 20 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Reverb: Da
Ieșire căști: Da
Bluetooth: Da
Controale
  • Medii
  • Bas
  • Înalte
  • Câștig/Gain
  • Ieșiri
  • Effect
  • Amp
  • Master
Poate functiona pe baterii: Da
Potrivire
Compatibil cu
Android, Mac, PC, iOS
Funcții
Canale
1
Difuzoare
3,1" (2 x)
Numar der efecte
8
Bucla efecte
Nu
Numărul de intrări
2
MIDI interface
Nu
Bluetooth
Da
Proprietăți
Putere (Watt)
20
Putere
20 W
Culoare
Bej
Intrări și ieșiri
Intrarea MP3 / Line In
Da
AUX IN
Intrare microfon
Port intrare footswitch
Ieșire căști
Iesire de difuzor
USB
Efecte
Efecte încorporate
Flanger, Reverb, Tremolo, Chorus, Echo
Reverb
Compresor
Pachet
Pachetul conține
Manual, Adaptor, Cubase AI
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
15V, Adaptor