Revoltage Pulse 300 Column Sistem de sunet coloană
4,5/5
Cod produs: 811561
Resigilat
4,5/5
Cod produs: 811561
Resigilat
Ambalaj original
Ambalaj deteriorat
În stoc, 1 buc.
Sistem de sunet coloană Revoltage Pulse 300 Column Sistem de sunet coloană (Resigilat)
  • Tip: Unitate difuzor
  • Interval de frecvență: 60 Hz - 18 kHz
  • Putere: 1000 W
  • Difuzoare: 1x 2,5 ", 1x 8 "
  • Nivelul de presiune sonora (SPL): 118 dB
Ambalaj original
Ambalaj deteriorat
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
În inima sa se află un woofer de 8 inch asociat cu un driver de înaltă compresie de 2,5 inch, care împinge până la 500 W vârf (300 W RMS) cu o gamă de frecvențe care se întinde de la o adâncime de 20 Hz până la o claritate de 19 kHz. La 118 dB SPL maxim, umple o cameră fără să transpire.
Conectarea este fără efort. Transmiteți wireless prin Bluetooth 5.0 de pe telefonul sau tableta dvs., conectați un microfon sau o chitară prin intrările combo XLR/6,3 mm, conectați o sursă externă prin RCA sau AUX 3,5 mm sau conectați în lanț ieșirea de mixare XLR la restul PA-ului dvs. Aveți două PULSE300C-uri? Utilizați butonul TWS Link pentru a le asocia instantaneu într-un sistem stereo adevărat.
Ce este în cutie (caracteristici principale):
Putere de ieșire de 500 W vârf / 300 W RMS - construit pentru locații medii și mari
Streaming Bluetooth 5.0 - mergeți fără fir până la 10 metri
TWS Stereo Link - conectați două unități pentru o configurație stereo completă
5 presetări DSP - Main, Hi-Fi, Monitor, DJ, Speech
2 intrări combo XLR/6,3 mm - microfon, chitară sau linie
Intrări AUX RCA + 3,5 mm - pentru dispozitive audio externe
Ieșire mix XLR - conectare în lanț la mai multe difuzoare sau la un sistem PA
Woofer de 8" + tweeter High Compression Driver de 2,5"
Răspuns în frecvență: 20 Hz - 19 kHz | SPL max: 118 dB | Impedanță: 4 Ohm
Dimensiuni: 435 x x 625 mm 435 x 290 x 625 mm | Greutate: 16.45 kg
Sursă de alimentare universală: 100-240 V AC, 50/60 Hz
Potrivire
Funcții
Difuzoare
1x 8 ", 1x 2,5 "
Bluetooth
Da
Microfon
Nu
WiFi
Nu
DSP
Da
EQ
2 benzi
Proprietăți
Interval de frecvență
60 Hz - 18 kHz
Putere
1000 W
Culoare
Negru
Difuzor de joase
8"
Difuzor înalte
2,5" (1 )
Afișa
Material
Material deflector
Plastic
Intrări și ieșiri
Intrări
Jack TRS 3,5mm, RCA (2 x), XLR-Jack (2 x)
Ieşiri
XLR
Intrare microfon
Da (2)
USB
AUX IN
Acustică
Putere RMS
300 W
Putere RMS (Watt)
300
Nivelul de presiune sonora (SPL)
118 dB
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
100 - 240V