Laney Digbeth DB200-210 Combo de bas
Cod produs: 444309 (DB200-210)
Cod produs: 444309 (DB200-210)
Doar la comandă
Vom specifica data livrării după ce va fi comandat la furnizor.
Combo de bas Laney Digbeth DB200-210 Combo de bas
  • Putere: 200 W
  • Difuzoare: 10"
  • Ieșire DI: Da
  • Canale: 2
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Caracteristici cheie
  • 200 wați RMS
  • 2 canale
  • Sarcina minima 4 ohmi
  • 2 woofere de 10" HH Blue Label
  • Driver de compresie LaVoce de 1 inch
  • Secțiuni de preamplificare FET & TUBE - comutabile cu picior
  • Secțiuni de preamplificare FET și TUBE mixabile
  • Curbe de EQ pre-forma MID selectabile
  • Funcția TILT „EQ Seesaw”.
  • Ieșire DI echilibrată XLR Pre/Post selectabil
  • Ieșire telefoane de 3,5 mm
  • 3,5 mm stereo Aux IN
  • buclă FX
  • Ground Lift
  • Mânere metalice ergonomice montate lateral
  • Priză pentru comutator cu picior de la distanță
Putere
Putere: 200 W
Cu o putere de până la 200 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Bucla efecte
Bucla efecte: Da
Port intrare footswitch
Port intrare footswitch: Da
Ieșire căști
Ieșire căști: Da
Controale
  • Înclinare
  • Drive
  • EQ 3-benzi
  • Volum
Ieșire DI: Da
Canale: 2
Intrări
  • Jack 6,3 mm
  • Jack 3,5 mm
Ieşiri
  • XLR
  • Jack 6,3 mm
  • Jack 3,5mm
Potrivire
Tip difuzor
HH
Funcții
Difuzoare
10" (2 x)
Bucla efecte
Da
Limiter
Nu
Canale
2
Proprietăți
Putere
200 W
Putere (Watt)
200
Intrări și ieșiri
Port intrare footswitch
Da
Ieșire căști
Iesire de difuzor
Nu
Ieșire DI
Intrări
Jack 3,5 mm, Jack 6,3 mm (2 x)
Ieşiri
XLR, Jack 3,5mm, Jack 6,3 mm
Efecte
Efecte încorporate
Compresor
Pachet
Pachetul conține
Manual, Cablu de alimentare
Incarcare
Alimentare electrică
220V