Kustom Cobalt 1200 Amplificator de bas pe tranzistori
Cod produs: 1216917 (COBALT1200)
Nou
În stoc, > 2 buc.
Amplificator de bas pe tranzistori Kustom Cobalt 1200 Amplificator de bas pe tranzistori
  • Putere: 1200 W
  • Canale: 1
  • Bucla efecte: Da
  • Ieșire căști: Nu
  • Ieșire DI: Da
Putere
Putere: 1200 W
Cu o putere de până la 1200 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Canale
Canale: 1
Bucla efecte
Bucla efecte: Da
Port intrare footswitch: Da
Ieșire DI: Da
Controale
  • -10 dB
  • Mute
  • Low Mid
  • Bas
  • Înalte
  • Master
  • High Mid
  • Câștig/Gain
  • Drive
Intrări
  • Jack 6,3 mm TS
  • Pedală comutatoare
Ieşiri
  • Speakon
  • Tuner OUT
Potrivire
Tip
Bass Amplifier
Funcții
Canale
1
Bucla efecte
Da
Numărul de intrări
1
MIDI interface
Nu
Tunar incorporat
Nu
Proprietăți
Putere (Watt)
1200
Putere
1200 W
Electronică
Pe tranzistori
Impedanță
4 Ohm
Intrări și ieșiri
Ieșire căști
Port intrare footswitch
Da
USB
Ieșire DI
Iesire de difuzor
Intrări
Jack 6,3 mm TS, Pedală comutatoare
Ieşiri
Speakon (2 x), Tuner OUT
Acustică
Putere RMS
600 W
Efecte
Efecte încorporate
Pachet
Pachetul conține
Manual, Cablu de alimentare
Incarcare
Alimentare electrică
Cablu de alimentare, 100 - 240V