Kustom Cobalt 1200 Amplificator de bas pe tranzistori
Marcă: Kustom
Cod produs: 1216917 (COBALT1200)
Marcă: Kustom
- Putere: 1200 W
- Canale: 1
- Bucla efecte: Da
- Ieșire căști: Nu
- Ieșire DI: Da
Putere: 1200 W
Cu o putere de până la 1200 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Canale: 1
Bucla efecte: Da
Port intrare footswitch: Da
Ieșire DI: Da
Controale
- -10 dB
- Mute
- Low Mid
- Bas
- Înalte
- Master
- High Mid
- Câștig/Gain
- Drive
Intrări
- Jack 6,3 mm TS
- Pedală comutatoare
Ieşiri
- Speakon
- Tuner OUT
Tip
Bass Amplifier
Canale
Bucla efecte
Numărul de intrări
MIDI interface
Tunar incorporat
Ieșire căști
Port intrare footswitch
USB
Ieșire DI
Iesire de difuzor
Intrări
Jack 6,3 mm TS, Pedală comutatoare
Ieşiri
Speakon (2 x), Tuner OUT
Putere RMS
600 W
Efecte încorporate
Pachetul conține
Alimentare electrică
Cablu de alimentare, 100 - 240V