Gemini AS-12TOGO Sistem PA cu baterie
Cod produs: 813354
Ca nou
Cod produs: 813354
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Sistem PA cu baterie Gemini AS-12TOGO Sistem PA cu baterie (Ca nou)
  • Putere: 1500 W
  • Tip: 2 căi
  • Interval de frecvență: 50 Hz - 18 kHz
  • Pachetul conține: Cablu de alimentare, Cablu microfon, Manual, Microfon
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Potrivire
Tip
2 căi
Funcții
Microfon
Da
WiFi
Nu
Bluetooth
Da
Radio
Nu
EQ
DSP
Montare pe stativ
Proprietăți
Putere
1500 W
Culoare
Negru
Difuzor de joase
12"
Difuzor mediu
Difuzor înalte
2"
Putere (Watt)
1500
Interval de frecvență
50 Hz - 18 kHz
Culoare conform producătorului
Black
Afișa
Material
Material deflector
Polipropilenă
Intrări și ieșiri
AUX IN
USB
Ieşiri
RCA (2 x)
Slot pentru card SD
Slot pentru carduri de memorie
Intrarea MP3 / Line In
Intrare microfon
Pachet
Pachetul conține
Cablu de alimentare, Manual, Cablu microfon, Microfon
Cantitatea pachetului (buc)
1
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
220 - 240V, Baterie