Eurolite Theatre 300/500 Reflector de teatru
5/5
Cod produs: 215351 (THEATRE-300-500)
5/5
În stoc, > 2 buc.
Reflector de teatru Eurolite Theatre 300/500 Reflector de teatru
Reflector de scenă de înaltă calitate. Focalizare de la 10 "la 40". Include un cadru pentru filtre de culoare și o grilă de protecție. Design Fresnel. Lampa 230V / 300W si 500W GY 9.5. Alimentare 230 V AC, Consum de energie max. 500 W, dimensiuni 310 x 230 x 330 mm, greutate 3,5 kg. Becul nu este inclus.
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Reflector de scenă de înaltă calitate. Focalizare de la 10 "la 40". Include un cadru pentru filtre de culoare și o grilă de protecție. Design Fresnel. Lampa 230V / 300W si 500W GY 9.5. Alimentare 230 V AC, Consum de energie max. 500 W, dimensiuni 310 x 230 x 330 mm, greutate 3,5 kg.
Becul nu este inclus.
Unghiul fasciculului
Unghiul fasciculului: 10-40°
Potrivire
Tip
Proiector
Proprietăți
Unghiul fasciculului
10-40°
Consumul de energie electrică
500 W
Incarcare
Alimentare electrică
240V