Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboscop
4,35/5
Cod produs: 813501
Ca nou
4,35/5
Cod produs: 813501
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Stroboscop Eurolite DISCOSTROBE50 Stroboscop (Ca nou)
Stroboscop cu reglaj flash (1-10 bliț / secundă). Potrivit pentru camere mai mici. Alimentare: 230 V / 50 Hz cu consum de energie de 25 W. Dimensiuni: 135 x 97 x 55 mm. Greutate: 0,5 kg. .
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Incarcare
Alimentare electrică
240V