Yamaha THR30IIA W Combo de chitară modelling
4,95/5
Cod produs: 997656
Ca nou
4,95/5
Cod produs: 997656
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Combo de chitară modelling Yamaha THR30IIA W Combo de chitară modelling (Ca nou)
  • Putere: 30 W
  • Difuzoare: 3,5"
  • Efecte încorporate: Chorus, Reverb, Întârziere/Delay
  • Bucla efecte: Nu
  • Poate functiona pe baterii: Da
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Putere
Putere: 30 W
Cu o putere de până la 30 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Reverb
Reverb: Da
Ieșire căști
Ieșire căști: Da
Bluetooth
Bluetooth: Da
Controale
  • Bas
  • Înalte
  • Ton
  • Reverb
  • Medii
  • Effect
  • Volum
Poate functiona pe baterii: Da
Potrivire
Compatibil cu
Android, Mac, PC, iOS
Funcții
Difuzoare
3,5" (2 x)
Preseturi
4
Numar der efecte
3
Bucla efecte
Nu
Numărul de intrări
3
MIDI interface
Nu
Bluetooth
Da
Proprietăți
Putere (Watt)
30
Putere
30 W
Culoare
Maro
Intrări și ieșiri
Intrarea MP3 / Line In
Da
AUX IN
Intrare microfon
Port intrare footswitch
Ieșire căști
Iesire de difuzor
USB
Efecte
Efecte încorporate
Chorus, Reverb, Întârziere/Delay
Compresor
Pachet
Pachetul conține
Cubase AI
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Timp de redare (ore)
5
Alimentare electrică
15V, Adaptor