Cod produs: 1104860 (WLO12SE-O-U)
Washburn Woodline O12SE Natural Chitară electro-acustică
În stoc, 1 buc.
Chitară electro-acustică Washburn Woodline O12SE Natural Chitară electro-acustică
  • Material fata: Mahon masiv
  • Spate și laterale: Mahogany
  • Tastiera: Ovangkol
  • Doze instrumente: Piezo
  • Electronică: Fishman Presys II
  • Gat: Mahogany
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Finisaj
Finisaj: Lustruit
Controale
Controale
  • Acordor încorporat
  • Volum
  • Fază/Phase
  • Înalte
  • Bas
Tunar incorporat
Tunar incorporat: Da
Gat
Gat: Mahogany
Potrivire
Funcții
Număr de corzi
6
Mecanica
Crom Die-Cast
Tunar incorporat
Da
Truss tija cutie scrântire
Da
Proprietăți
Mână preferată
Mâna dreaptă
Tăiată (cutaway)
Nu
Culoare
Maro
Gat profil
C
Număr de taste
20
Doze instrumente
Piezo
Cordar/tremolo
Ovangkol
Electronică
Fishman Presys II
Incrustații di tastiera
Punct
Grosime
012" / 053"
Piuliță (material)
Graphtech NuBone
Pickguard
Nu
Marginile
Maro
Buton curea
Standard
Culoare conform producătorului
Natural
Material
Material fata
Mahon masiv
Spate și laterale
Mahogany
Finisaj gât
Satin
Tastiera
Ovangkol
Hardware
Crom
Finisaj
Lustruit
Construcţie
Semi solid
Tijă de tensiune (Truss rod)
Acțiune dublă
Gat
Mahogany
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Tipul bateriei
9V