Vox AC15C1 TTBC Combo de chitară pe lampi
4,65/5
Cod produs: 1176678 (AC15C1-TTBC)
Oferta s-a încheiat
4,65/5
Oferta s-a încheiat
Combo de chitară pe lampi Vox AC15C1 TTBC Combo de chitară pe lampi
Alege o alternativă (4)
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Potrivire
Funcții
Canale
2
Difuzoare
12" (1 x)
Numărul de intrări
2
Bucla efecte
Nu
Numar der efecte
3
MIDI interface
Nu
Proprietăți
Putere
15 W
Electronică
12AX7 (3 x)
Tip tub electronic amplificator final
EL84 (2 x)
Putere (Watt)
15
Culoare
Albastră
Intrări și ieșiri
Port intrare footswitch
Da
Ieșire căști
USB
Iesire de difuzor
Da
Ieșire DI
Efecte
Reverb
Efecte încorporate
Tremolo, Boost, Reverb
Pachet
Incarcare
Alimentare electrică
230V