Turbosound TS-15W300/8A Difuzor subwoofer
5/5
Cod produs: 813520
Ca nou
Acțiune
5/5
Cod produs: 813520
- 15 %
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Difuzor subwoofer
 Turbosound TS-15W300/8A Difuzor subwoofer (Ca nou)
- 15 %
Driverul de joasă frecvență TS-15W300/8A de 15 inchi oferă performanțe de bas puternice și puternice și gestionează până la 1.200 de wați de ieșire de vârf (300 de wați RMS), cu o gamă de frecvență care se extinde de la 46 Hz la 3 kHz. Cadrul din aluminiu turnat sub presiune este extrem de rigid și ușor, făcându-l ideal pentru utilizare ca...
  • Tip: Bas, PA
  • Putere: 1200 W
  • Impedanță: 8 Ohm
  • Interval de frecvență: 46 Hz - 3 kHz
  • Diametru: 15"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Driverul de joasă frecvență TS-15W300/8A de 15 inchi oferă performanțe de bas puternice și puternice și gestionează până la 1.200 de wați de ieșire de vârf (300 de wați RMS), cu o gamă de frecvență care se extinde de la 46 Hz la 3 kHz. Cadrul din aluminiu turnat sub presiune este extrem de rigid și ușor, făcându-l ideal pentru utilizare ca driver de înlocuire – sau pentru implementare în carcase PA multidirecționale și subwoofer personalizate.
Potrivire
Tip
Bas, PA
Proprietăți
Putere
1200 W
Putere (Watt)
1200
Difuzor de joase
15"
Impedanță
8 Ohm
Interval de frecvență
46 Hz - 3 kHz
Culoare
Albastră
Acustică
Putere RMS
300 W
Nivelul de presiune sonora (SPL)
97 dB
Nivelul de presiune sonora - SPL (dB)
97
Dimensiuni și greutate
Diametrul (inch / țol)
Diametru
15"