Turbosound TS-12W350/8W Difuzor subwoofer
1/5
Cod produs: 990966
Ca nou
1/5
Cod produs: 990966
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Difuzor subwoofer
 Turbosound TS-12W350/8W Difuzor subwoofer (Ca nou)
  • Tip: PA
  • Impedanță: 8 Ohm
  • Interval de frecvență: 61 Hz - 3 kHz
  • Diametru: 12"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Sistemele puternice de difuzoare PA necesită drivere Turbosound, care sunt concepute pentru a aduce cele mai bune performanțe audio, indiferent de gen sau aplicație. Driverul de joasă frecvență TS-12W350/8W de 12 inchi oferă performanțe de bas puternice și puternice și gestionează până la 1.400 de wați de ieșire de vârf (350 de wați RMS), cu o gamă de frecvență care se extinde de la 51 Hz la 3 kHz. Cadrul din aluminiu turnat sub presiune este extrem de rigid și ușor, făcându-l ideal pentru utilizare ca driver de înlocuire sau pentru implementare în carcase PA multi-cai proiectate la comandă.
Potrivire
Tip
PA
Proprietăți
Difuzor de joase
12"
Impedanță
8 Ohm
Interval de frecvență
61 Hz - 3 kHz
Acustică
Putere RMS
350 W
Nivelul de presiune sonora (SPL)
95 dB
Dimensiuni și greutate
Diametrul (inch / țol)
12
Diametru
12"