Revoltage Titan 600 Column Sistem de sunet coloană
4,5/5
Cod produs: 1226470 (TITAN600C)
4,5/5
Sistem de sunet coloană Revoltage Titan 600 Column Sistem de sunet coloană
Șase canale, reverberație încorporată, patru moduri DSP și Bluetooth TWS - TITAN600C este o boxă cu coloană de 12 inch construită pentru artiștii live serioși care au nevoie de instrumente profesionale într-un sistem compact. Revoltage TITAN600C este o boxă cu coloană de 12 inch care depășește cu mult dimensiunea sa. Cu o putere de ieșire de 600...
  • Tip: Unitate difuzor
  • Interval de frecvență: 50 Hz - 18 kHz
  • Putere: 2000 W
  • Nivelul de presiune sonora (SPL): 123 dB
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Șase canale, reverberație încorporată, patru moduri DSP și Bluetooth TWS - TITAN600C este o boxă cu coloană de 12 inch construită pentru artiștii live serioși care au nevoie de instrumente profesionale într-un sistem compact.
Revoltage TITAN600C este o boxă cu coloană de 12 inch care depășește cu mult dimensiunea sa. Cu o putere de ieșire de 600 W și un array complet de coloane așezat deasupra unui subwoofer puternic de 12 inch, acesta oferă genul de acoperire sonoră clară și largă pe care trupele, DJ-ii și artiștii solo obișnuiau să aibă nevoie de un rack complet de echipamente pentru a o obține.
Ce se află în cutie (caracteristici principale):
Sistem de boxe cu coloană de 12" cu alimentare
6 canale de intrare - 2x MIC, 3x LINE IN, 1x MIC OUT
REVERB încorporat - adâncime reglabilă pentru canalele microfonului
DSP cu 4 moduri EQ - Live, DJ, Speech, Monitor
Controlul treptelor și al basului pe fiecare canal - interval de reglare ±12 dB
Control individual al volumului pe fiecare canal + volum master
Streaming Bluetooth + împerechere stereo TWS
MP3 player încorporat - port USB de redare și actualizare
Afișaj LCD - monitorizare în timp real a parametrilor
Indicator luminos LIMIT - avertizare de protecție la suprasarcină
Butonul BT/TWS - apăsare scurtă pentru conectarea/ deconectarea BT, apăsare lungă pentru TWS
Butonul MODE - comutare între modurile Bluetooth și USB
Potrivire
Funcții
Bluetooth
Da
Microfon
Nu
WiFi
Nu
DSP
Da
EQ
2 benzi
Proprietăți
Interval de frecvență
50 Hz - 18 kHz
Putere
2000 W
Culoare
Negru
Difuzor de joase
12"
Difuzor înalte
2,75" (8 )
Afișa
Material
Material deflector
Plastic
Intrări și ieșiri
Intrări
Jack 6,3mm (1 x), Jack TRS 3,5mm, XLR (3 x), XLR-Jack (2 x)
Ieşiri
XLR
Intrare microfon
Da (2)
USB
AUX IN
Slot pentru card SD
Acustică
Putere RMS (Watt)
600
Nivelul de presiune sonora (SPL)
123 dB
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
100 - 240V