Revoltage Core 200 Column Sistem de sunet coloană
4,5/5
Cod produs: 813648
Ca nou
4,5/5
Cod produs: 813648
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Acest produs nu poate fi livrat momentan în țara ta.
Sistem de sunet coloană Revoltage Core 200 Column Sistem de sunet coloană (Ca nou)
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Revoltage CORE200C este un sistem PA complet pe coloană construit pentru muzicieni, prezentatori și profesioniști în evenimente care doresc un sunet puternic și versatil, fără complexitate. Sistemul se axează pe un subwoofer de 8 inch asociat cu un difuzor cu coloană cu patru tweetere de 2,5 inch, oferind o acoperire curată și uniformă în întreaga zonă a publicului.
Media player-ul încorporat gestionează USB, card SD și streaming Bluetooth, astfel încât să puteți reda muzică de fundal direct, fără un dispozitiv sursă separat. Două intrări combo microfon/linie XLR/6,35 mm cu ecou reglabil vă permit să executați voci sau vorbire, în timp ce o intrare de linie stereo de 3,5 mm acoperă dispozitive externe precum telefoane sau laptopuri. Ieșirea de linie XLR vă permite să alimentați un al doilea sistem sau un birou de înregistrare.
Ce se află în cutie (caracteristici principale):
Sistem PA complet pentru coloană - subwoofer + difuzor pentru coloană + 2x module distanțiere
Subwoofer de 8" cu difuzor de coloană cu tweeter de 4x 2,5"
Design modular plug-in - 3 setări de înălțime configurabile
Media player încorporat - USB, card SD și receptor Bluetooth
2 intrări microfon/linie - combo XLR/6,35 mm cu efect de ecou reglabil
1x intrare linie stereo - jack de 3,5 mm pentru dispozitive externe
1x ieșire linie - mufă XLR, 3 pini
TWS Stereo Link - împerechează două unități pentru stereo wireless adevărat
Volum master, amplificare bas și controale ale nivelului de intrare
Funcția Standby - oprire automată după 30 de minute de liniște
Limitator încorporat - protejează împotriva supraîncărcării de distorsiune
Potrivire
Funcții
Difuzoare
1x 8 ", 2,5" (4 x)
Bluetooth
Da
Microfon
Nu
WiFi
Nu
DSP
EQ
2 benzi
Proprietăți
Interval de frecvență
60 Hz - 18 kHz
Putere
500 W
Culoare
Negru
Difuzor de joase
8"
Difuzor înalte
2,5" (1 )
Frecvență de încrucișare (kHz)
0,35
Frecvență de încrucișare
350 Hz
Afișa
Da
Material
Material deflector
Plastic
Intrări și ieșiri
Intrări
Jack 6,3mm (2 x), Jack TRS 3,5mm, XLR (2 x)
Ieşiri
XLR
Intrare microfon
Da (2)
USB
AUX IN
Slot pentru card SD
Acustică
Putere RMS
200 W
Putere RMS (Watt)
200
Nivelul de presiune sonora (SPL)
116 dB
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
100 - 240V