PRS Tremonti MT 15 V2 Amplificator pe lămpi
Cod produs: 1188668 (TREMONTI-MT15-V2)
Pe drum 1 buc.
Disponibile în termen de o săptămână
Amplificator pe lămpi PRS Tremonti MT 15 V2 Amplificator pe lămpi
  • Canale: 2
  • Electronică: 12AX7
  • Tip tub electronic amplificator final: 6L6
  • Efecte încorporate: Nu
  • Bucla efecte: Da
  • Putere: 15 W
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Ton versatil pentru toate stilurile
Opțiuni Mid-Gain și Vintage
Canal curat cu caracter
Putere, caracteristici și practicitate
Canale
Canale: 2
Controale
Controale
  • Prezenţă
  • Master
  • Bas
  • Medii
  • Înalte
  • Câștig/Gain
  • Volum
Bucla efecte
Bucla efecte: Da
Port intrare footswitch
Port intrare footswitch: Da
Putere: 15 W
Cu o putere de până la 15 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Potrivire
Funcții
Canale
2
Bucla efecte
Da
Numărul de intrări
1
MIDI interface
Nu
Proprietăți
Posibilitatea de montare pe rack
Nu
Electronică
12AX7 (6 x)
Tip tub electronic amplificator final
6L6 (2 x)
Impedanță
8 Ohm, 16 Ohm
Culoare conform producătorului
Black
Putere
15 W
Culoare
Negru
Putere (Watt)
15
Artist / Tema
Mark Tremonti
Intrări și ieșiri
Ieșire căști
Port intrare footswitch
Da
USB
Ieșire DI
Iesire de difuzor
Da (3)
Efecte
Efecte încorporate
Reverb
Incarcare
Alimentare electrică
240V