Meinl FD14BE-TF Bendir Tobă De Mână 14"
Cod produs: 220574 (FD14BE-TF)
Cod produs: 220574 (FD14BE-TF)
În stoc la furnizor
Comanzi azi, vom livra în 3 săptămâni
Tobă manuală Meinl FD14BE-TF Bendir Tobă De Mână 14"
  • Material: Arbore de cauciuc
  • Diametru: 14"
  • Înălțime: 4"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Bendir este un instrument care are patru corzi subțiri întinse pe interiorul capului, care creează sunetul tradițional ''buzzing''. Această tobă cu ramă fină este complet acordabilă prin intermediul sistemului intern de acordaj și are o greutate redusă pentru o interpretare confortabilă și îndelungată, oferind tonuri de bas bogate și taks clare. Cadrul este fabricat din stejar Siam pentru confort și joc prelungit și oferă o gaură pentru degetul mare pentru un echilibru bun. Acest bendir este echipat cu un cap sintetic True Feel și are un diametru de 14" (355,6 mm). Este inclusă o cheie Allen pentru acordaj. Adâncime: 4"/101,6 mm. Culoare maro african cu finisaj mat.
Material
Dimensiuni și greutate
Diametru
14"
Înălțime
4"