Meinl FD18SD-TF Tambur cu val 18"
5/5
Cod produs: 14441 (FD18SD-TF)
5/5
Cod produs: 14441 (FD18SD-TF)
În stoc la furnizor
Comanzi azi, vom livra în 3 săptămâni
Tobă manuală Meinl FD18SD-TF Tambur cu val 18"
Drumul de mare. Diametru: 18 "(45,72 cm). Adâncime: 2-3 / 4" (6,99 cm). Finish: African Brown .
  • Material: Arbore de cauciuc
  • Diametru: 18"
  • Înălțime: 2,75"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Material
Dimensiuni și greutate
Diametru
18"
Înălțime
2,75"