Laserworld EL-900RGB Laser
5/5
Cod produs: 344924 (EL-900RGB)
Indisponibil
Laserworld EL-900RGB Laser
5/5
Cod produs: 344924 (EL-900RGB)
Indisponibil
Acest produs nu este disponibil. Recomandăm să setezi verificarea disponibilității.
  • DMX: Da
  • Putere laser: 800 mW
  • Tip laser: DPSS, Diodă
Laserworld EL-900RGB Laser
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Laserworld EL-900RGB este un spectacol laser complet într-un singur dispozitiv. A fost conceput pentru a satisface în special cerințele DJ-urilor mobile și a cluburilor de noapte mai mici pentru a umple întreaga cameră și a depăși limitele unghiurilor de scanare destul de înguste. EL-900RGB este un sistem laser cu emisie RGB cu o putere de ieșire totală de până la 900mW și motoare cu pas rapid cu 3-8 kpps. are patru deschideri de fascicul cu o pereche individuală de motoare în trepte.
Modulul laser cu diodă roșie cu lungimea de undă de 650 nm, modulul laser DPSS verde cu o lungime de undă de 532 nm și modulul laser albastru-regal cu o lungime de undă de 450 nm asigură culori frumoase și raze luminoase. Fasciculul are diametrul de 3 mm la deschidere și o divergență de aproximativ 2 mrad. Sunt incluse aproximativ 50 de modele de bază prestabilite, cum ar fi straturi, tuneluri, garduri, valuri etc. Multe dintre ele nu ies în același mod pe toate cele patru prize cu laser, dar o parte din axa x oglindită sau modificată într-un fel, încât ecranul cu laser să arate frumos și omogen.
Sensibilitatea microfonului integrat poate fi ajustată pentru percepția semnalului sunet la lumină.
Pentru o descriere suplimentară a produsului, vă rugăm să selectați englaza ca limbă de afișare.
Funcții
DMX
Da
Laser
Da
Proprietăți
Grad de protecție IP
Nu
Putere laser
800 mW
Tip laser
Diodă, DPSS
Incarcare
Alimentare electrică
240V