Laserworld EL-230RGB MK2 Laser
4,95/5
Cod produs: 243359 (EL-230RGB)
Indisponibil
Laserworld EL-230RGB MK2 Laser
4,95/5
Cod produs: 243359 (EL-230RGB)
Indisponibil
Laser Laserworld EL-230RGB MK2 Laser
Laserworld EL-230RGB MK2 Laser
Alege o alternativă (2)
Laserworld EL-230RGB este un sistem RGB cu o putere totală de ieșire de până la 230mW. Modulul laser cu diodă roșie cu lungimea de undă de 650 nm, modulul verde DPSS cu lungimea de undă de 532 nm și modulul laser-albastru regal cu o lungime de undă de 445 nm asigură culori și luminozitate frumoase. Grinzile au un diametru de aproximativ 4 mm și...
  • DMX: Da
  • Putere laser: 170 mW
  • Tip laser: DPSS, Diodă
Laserworld EL-230RGB MK2 Laser
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Laserworld EL-230RGB este un sistem RGB cu o putere totală de ieșire de până la 230mW. Modulul laser cu diodă roșie cu lungimea de undă de 650 nm, modulul verde DPSS cu lungimea de undă de 532 nm și modulul laser-albastru regal cu o lungime de undă de 445 nm asigură culori și luminozitate frumoase. Grinzile au un diametru de aproximativ 4 mm și o divergență a fasciculului de aproximativ 1 mrad, iar proiectorul oferă motoare pas cu pas de mare viteză cu 2-5 kpps, precum și un unghi de scanare de până la 30 °. Aproximativ 50 de modele presetate de bază, cum ar fi straturile, tunelurile, gardurile, valurile etc. pot fi controlate prin DMX. Sunt disponibile și modurile sunet-lumină, precum și modul stand-alone. Pentru modul sunet-lumină se poate regla sensibilitatea microfonului reglabil integrat. Există un comutator pornit / oprit pe partea din spate a acestui dispozitiv. Laserworld EL-230RGB este o soluție bună pentru utilizatorii pentru prima dată și pentru utilizările mobile și este adesea utilizat în baruri, cluburi mici, la petreceri private sau pentru uz casnic.
Pentru o descriere suplimentară a produsului, vă rugăm să selectați englaza ca limbă de afișare.
Funcții
DMX
Da
Laser
Da
Proprietăți
Grad de protecție IP
Nu
Putere laser
170 mW
Tip laser
Diodă, DPSS
Consumul de energie electrică
15 W
Incarcare
Alimentare electrică
240V