Kustom Madero 40 White Combo de chitară electro-acustică
Cod produs: 1216909 (MADERO40)
Nou
Cod produs: 1216909 (MADERO40)
În stoc, > 5 buc.
Combo de chitară electro-acustică Kustom Madero 40 White Combo de chitară electro-acustică
  • Canale: 2
  • Putere: 40 W
  • Difuzoare: 6,5"
  • Tip difuzor: Standard
  • Efecte încorporate: Da
  • Bucla efecte: Nu
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Canale
Canale: 2
Putere
Putere: 40 W
Cu o putere de până la 40 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Reverb
Reverb: Da
Controale
Controale
  • Reverb
  • Chorus
  • Înalte
  • Medii
  • Joase
  • Volum
  • Master Chorus
  • Notch
  • Master Reverb
Intrări
  • Jack 6,3 mm TS
  • Combo (XLR/Jack)
Canale
2
Difuzoare
6,5"
Numărul de intrări
2
Bucla efecte
Nu
Numar der efecte
Proprietăți
Putere
40 W
Culoare
Alb
Intrări
Combo (XLR/Jack), Jack 6,3 mm TS
Ieşiri
Direct OUT (XLR blansat)
Intrare microfon
Da
Efecte
Efecte încorporate
Pachet
Pachetul conține
Manual, Cablu de alimentare
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
Cablu de alimentare, 100 - 240V