Kustom Cobalt 600 Amplificator de bas pe tranzistori
Cod produs: 1216916 (COBALT600)
Nou
În stoc, > 5 buc.
Amplificator de bas pe tranzistori Kustom Cobalt 600 Amplificator de bas pe tranzistori
  • Putere: 600 W
  • Canale: 1
  • Bucla efecte: Da
  • Ieșire căști: Nu
  • Ieșire DI: Da
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Caracteristicile produsului
  • Putere: 600 wați
  • Comenzi: Gain, Drive, Bass, Low Mid, High Mid, Treble, Master Volume
  • Comutator Mute
  • Comutator pad intrare -10 dB
Specificații tehnice
  • Putere: 600 wați vârf/ 300 wați continuu
  • Canale: Un singur canal
  • Control al tonului: Gain, Drive, EQ cu 4 benzi.
  • Intrare: ¼"
  • Mute: Da (buton pe panoul frontal sau pedală)
  • Comutator tampon de intrare -10 Db: Da
  • Ieșire difuzoare: 2 (4-ohm min)
  • Ieșire DI: Da
  • Control volum ieșire DI: Da
  • Comutator Pre/Post ieșire DI: Da
  • Ground Lift: Da
  • Bucla de efecte: Da
  • Ieșire tuner: Da
Putere
Putere: 600 W
Cu o putere de până la 600 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Canale
Canale: 1
Bucla efecte: Da
Port intrare footswitch: Da
Controale
  • -10 dB
  • Drive
  • Înalte
  • Bas
  • High Mid
  • Low Mid
  • Câștig/Gain
  • Master
  • Mute
Intrări
  • Jack 6,3 mm TS
  • Pedală comutatoare
Ieşiri
  • Speakon
  • Tuner OUT
Potrivire
Tip
Bass Amplifier
Funcții
Canale
1
Bucla efecte
Da
Numărul de intrări
1
MIDI interface
Nu
Tunar incorporat
Nu
Proprietăți
Putere (Watt)
600
Putere
600 W
Electronică
Pe tranzistori
Impedanță
4 Ohm
Intrări și ieșiri
Ieșire căști
Port intrare footswitch
Da
USB
Ieșire DI
Iesire de difuzor
Intrări
Jack 6,3 mm TS, Pedală comutatoare
Ieşiri
Tuner OUT, Speakon (2 x)
Acustică
Putere RMS
300 W
Efecte
Efecte încorporate
Pachet
Pachetul conține
Cablu de alimentare, Manual
Incarcare
Alimentare electrică
100 - 240V, Cablu de alimentare