Ibanez IBZ10BV2 Mini combo de bas
4,5/5
Cod produs: 220790 (IBZ10BV2)
4,5/5
Cod produs: 220790 (IBZ10BV2)
În stoc, > 2 buc.
Mini combo de bas Ibanez IBZ10BV2 Mini combo de bas
Compact amplificator combo de 10W / 4Ohm pentru chitări de bas, din seria IBZ, care reproduce un sunet puternic folosind un dulap închis și un difuzor de 6,5 "Power Jam. Dispune de un layout simplu de control, incluzând un EQ pe 3 benzi (control bas / mijloc / treble) pentru producerea de tonuri diferite, plus un control al volumului....
  • Putere: 10 W
  • Difuzoare: 1x 6,5 "
  • Ieșire DI: Nu
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Compact amplificator combo de 10W / 4Ohm pentru chitări de bas, din seria IBZ, care reproduce un sunet puternic folosind un dulap închis și un difuzor de 6,5 "Power Jam. Dispune de un layout simplu de control, incluzând un EQ pe 3 benzi (control bas / mijloc / treble) pentru producerea de tonuri diferite, plus un control al volumului. Amplificatorul oferă o intrare standard de chitară de 1/4 ", intrare auxiliară și ieșire pentru căști. Dimensiuni: 255 x 275 x 174 mm Greutate: 3,6 kg.
Putere
Putere: 10 W
Cu o putere de până la 10 W, aveți suficient spațiu pentru un volum și o dinamică impresionante, indiferent dacă vă aflați în studio, acasă sau la petrecere.
Ieșire căști: Da
Controale
  • Volum
  • Înalte
  • Bas
  • Medii
Funcții
Difuzoare
1x 6,5 "
Bucla efecte
Nu
Limiter
Nu
Controale
Volum, Bas, Medii, Înalte
Proprietăți
Putere
10 W
Putere (Watt)
10
Intrări și ieșiri
Intrarea MP3 / Line In
Da
Ieșire căști
Da
USB
Iesire de difuzor
Nu, Da
Ieșire DI
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
240V