Ibanez IABS4XC32 Corzi pentru chitare bas
5/5
Cod produs: 310548 (IABS4XC32)
5/5
Cod produs: 310548 (IABS4XC32)
Corzi pentru chitare bas Ibanez IABS4XC32 Corzi pentru chitare bas
Set de siruri de caractere proiectate pentru chitara bas acustica de 32 ". Acestea oferă un ton cald, moale, durată de viață lungă, stabilitate excelentă de reglare, degete netedă și zgomot mai mic. Corzile sunt echipate cu sârmă de miez hexagonal din oțel american, acoperită cu carbon.
  • Număr de corzi: 4
  • Lungimea: Instrument muzical cu scală scurtă
  • Grosime: 040" / 095"
  • Material: Bronz 80/20
  • Bobinaj: Înpletire plată/Flat Woond
  • Final: Bilă
Reîmprospătarea de primăvară a echipamentului
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Pentru o descriere suplimentară a produsului, vă rugăm să selectați englaza ca limbă de afișare.
Funcții
Număr de corzi
4
Proprietăți
Grosime
040" / 095"