Eminence DELTA-12A Boxă PA
5/5
Cod produs: 1086733 (DELTA-12A)
Eminence DELTA-12A Boxă PA
5/5
În stoc, 2 buc.
Boxă PA Eminence DELTA-12A Boxă PA
Eminence DELTA-12A Boxă PA
Difuzorul de schimb de 12" este soluția perfectă pentru a vă menține echipamentul de sunet live să sune cât mai bine. Acest difuzor de 400 W, 8 ohmi este construit pentru a performa. Fiecare difuzor din seria American Standard are șasiu din oțel ștanțat ultra-rezistent de la Eminence pentru o durabilitate uimitoare. Deci, dacă aveți nevoie un...
  • Tip: Mid-Bass Loudspeaker
  • Diametru: 12"
  • Impedanță: 8 Ohm
  • Putere: 400 W
  • Interval de frecvență: 54 Hz - 5 kHz
  • Tip de magnet: Ferrite
Eminence DELTA-12A Boxă PA
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Difuzorul de schimb de 12" este soluția perfectă pentru a vă menține echipamentul de sunet live să sune cât mai bine. Acest difuzor de 400 W, 8 ohmi este construit pentru a performa. Fiecare difuzor din seria American Standard are șasiu din oțel ștanțat ultra-rezistent de la Eminence pentru o durabilitate uimitoare. Deci, dacă aveți nevoie un difuzor de schimb fiabil, cu o calitate excepțională a sunetului, nu căutați mai departe decât difuzorul de schimb Eminence Delta-12A din seria American Standard.
Potrivire
Tip de magnet
Ferrite
Proprietăți
Impedanță
8 Ohm
Putere (Watt)
400
Putere
400 W
Interval de frecvență
54 Hz - 5 kHz
Culoare
Negru
Acustică
Sensibilitate (dB)
98,3
Dimensiuni și greutate
Diametru
12"