Eminence BETA-12CX Boxă PA
5/5
Cod produs: 1086731 (BETA-12CX)
Eminence BETA-12CX Boxă PA
5/5
Pe drum > 5 buc.
Disponibile in 3 săptămâni
Boxă PA Eminence BETA-12CX Boxă PA
Eminence BETA-12CX Boxă PA
  • Tip: Mid-Bass Loudspeaker
  • Diametru: 12"
  • Impedanță: 8 Ohm
  • Putere: 250 W
  • Interval de frecvență: 57 Hz - 4,6 kHz
  • Tip de magnet: Ferrite
Eminence BETA-12CX Boxă PA
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Potrivire
Tip de magnet
Ferrite
Proprietăți
Impedanță
8 Ohm
Putere (Watt)
250
Putere
250 W
Interval de frecvență
57 Hz - 4,6 kHz
Culoare
Negru
Acustică
Sensibilitate (dB)
97,3
Dimensiuni și greutate
Diametru
12"