Electro Harmonix EU24DC-100 Adaptor pentru alimentator
4,6/5
Cod produs: 217272 (EU24DC-100)
4,6/5
Adaptor pentru alimentator Electro Harmonix EU24DC-100 Adaptor pentru alimentator
Adaptor de alimentare de 24V / 100mA pentru pedale de efect Electro Harmonix, cum ar fi memoria omului Deluxe, stereo memorie om, micro-sintete, Q-Trons, Polychorus, viermele și luxul de lux. .
  • Voltaj: 24V
  • Curent (mA): 200
  • Curent: up to 200 mA
  • Număr de ieșiri: 1
  • Polaritatea: Centru pozitiv
Reîmprospătarea de primăvară a echipamentului
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Funcții
Număr de ieșiri
1
Intrări și ieșiri
Polaritatea
Centru pozitiv
Incarcare
Voltaj
24V
Curent
up to 200 mA
Încărcător tip
Power Supply
Tip conector
Barrel
Alimentare electrică
240V
Accesorii
Adaptor inclus
Nu
Țară
Ţara de fabricaţie
Taiwan
Pe baza numărului de evaluări: 4
Evaluarea produselor de către clienți
Toate recenziile provin de la clienți verificați, care au cumpărat produsul de la noi în trecut.
C
Clientul
sk Steagul
Slovacia 28.02.2026
Asi jediny dostupny 24 V adapter.