Dunlop DBN55115 Corzi pentru chitare bas
4,5/5
Cod produs: 217279 (DBN55115)
4,5/5
Cod produs: 217279 (DBN55115)
În stoc, > 10 buc.
Corzi pentru chitare bas Dunlop DBN55115 Corzi pentru chitare bas
  • Număr de corzi: 4
  • Lungimea: Scară lungă
  • Grosime: 055" / 115"
  • Material: Nichel
  • Bobinaj: Înfășurare la rotund/Round Wound
  • Final: Bilă
Reîmprospătarea de primăvară a echipamentului
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Funcții
Număr de corzi
4
Proprietăți
Grosime
055" / 115"
Miez
Oţel
Final
Bilă
Material
Material
Nichel
Dimensiuni și greutate
Lungimea
Scară lungă
Țară
Ţara de fabricaţie
SUA
Pe baza numărului de evaluări: 4
Evaluarea produselor de către clienți
Toate recenziile provin de la clienți verificați, care au cumpărat produsul de la noi în trecut.
P
Petr Z.
cz Steagul
Republica Cehă 21.04.2025
Super struny, skvělej tón a na ladění C drop krásně pevný!!!
Tradus automat
Această evaluare nu poate fi tradusă.
M
Martijn B.
nl Steagul
Olanda 12.06.2024
Ik had met deze dikkere snaren gehoopt dat ze stugger zouden blijven dan de standaard 105 in een lagere stemming. Echter zijn ze nog soepeler waardoor ik niet uitkom met up-tempo werk. De sound is in ieder geval wel okay, mits je in E gestemd staat. Prijs is ook prima althans, als je er mee uit de voeten komt.