Celestion CDX14-3045 Tweeter 8 Ohm
Cod produs: 812404
Ca nou
Cod produs: 812404
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Tweeter Celestion CDX14-3045 Tweeter 8 Ohm (Ca nou)
Driverul CDX14-3045 este o versiune îmbunătățită a driverului de compresie HF CDX14-3040 de la Celestion, de data aceasta având o diafragmă din titan dintr-o singură bucată. Din nou, această soluție HF de înaltă calitate prezintă o capacitate de gestionare a puterii crescută la 120 W (măsurată conform standardului AES) și o sensibilitate...
  • Impedanță: 8 Ohm
  • Tip: PA
  • Putere: 240 W
  • Tip de magnet: Neodymium
  • Interval de frecvență: 500 Hz - 20 kHz
  • Diametru: 1,4"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Driverul CDX14-3045 este o versiune îmbunătățită a driverului de compresie HF CDX14-3040 de la Celestion, de data aceasta având o diafragmă din titan dintr-o singură bucată. Din nou, această soluție HF de înaltă calitate prezintă o capacitate de gestionare a puterii crescută la 120 W (măsurată conform standardului AES) și o sensibilitate îmbunătățită de 108 dB cu un punct de trecere mai scăzut de 800 Hz (12 dB/oct). În plus, diametrul CDX14-3045 a fost, de asemenea, redus, măsurând la o dimensiune compactă de 117 mm, ceea ce îmbunătățește cuplarea strânsă atunci când este utilizat în aplicații multiple.
Potrivire
Tip
PA
Tip de magnet
Neodymium
Proprietăți
Impedanță
8 Ohm
Putere (Watt)
240
Putere
240 W
Interval de frecvență
500 Hz - 20 kHz
Acustică
Putere RMS
120 W
Sensibilitate
108 dB
Dimensiuni și greutate
Diametrul (inch / țol)
1,4
Diametru
1,4"