Celestion BN12-300S 4 Ohm Amplificator pentru chitară / bas 4 Ohm
5/5
Cod produs: 998782
Ca nou
Acțiune
5/5
Cod produs: 998782
- 7 %
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Amplificator pentru chitară / bas Celestion BN12-300S 4 Ohm Amplificator pentru chitară / bas 4 Ohm (Ca nou)
- 7 %
  • Impedanță: 4 Ohm
  • Tip: Bass guitar Loudspeaker
  • Putere: 300 W
  • Interval de frecvență: 50 Hz - 4 kHz
  • Tip de magnet: Neodymium
  • Diametru: 12"
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Potrivire
Tip de magnet
Neodymium
Proprietăți
Putere (Watt)
300
Impedanță
4 Ohm
Putere
300 W
Interval de frecvență
50 Hz - 4 kHz
Culoare
Negru
Acustică
Sensibilitate (dB)
99
Sensibilitate
99 dB
Dimensiuni și greutate
Diametrul (inch / țol)
12
Diametru
12"