Yamaha YH-WL500Y Black Căști fără fir On-ear
4,8/5
Cod produs: 1189306 (YH-WL500Y)
4,8/5
Pe drum > 5 buc.
Disponibile în termen de o lună
Căști fără fir On-ear Yamaha YH-WL500Y Black Căști fără fir On-ear
  • Construcţie: Semi-deschis
  • Anularea zgomotelor: Nu
  • Interval de frecvență: 20 Hz - 20 kHz
  • Impedanță: 32 Ohm
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
  • Latența ultra-scăzută (mai puțin de 4ms) păstrează sincronizarea și senzația
  • Special conceput pentru instrumente muzicale
  • Designul semi-deschis reduce oboseala urechii
  • Conectați cu ușurință playerele muzicale prin Bluetooth
  • Suficient de confortabil pentru sesiuni lungi de antrenament
  • Până la 9 ore de autonomie a bateriei
  • Adaptorul nu este inclus. Adaptor compatibil: USB-C, 5,1 V CC, 500 mA.
Construcţie
Construcţie: Semi-deschis
Timp de redare (ore)
Timp de redare (ore): 9
Versiune Bluetooth
Versiune Bluetooth: Bluetooth 4.2
Profil Bluetooth
Profil Bluetooth
  • AVRCP
  • A2DP
Răspunsul în frecvență 20 Hz - 20 kHz oferă o gamă suficient de largă pentru a surprinde toate detaliile muzicale și sonore fine.
Pachetul conține
  • Charging Stand
  • 3,5 mm Jack Audio Cable
  • Adaptor 6,3 mm
  • Cablu USB-C
Potrivire
Tip difuzor
Dinamic
Funcții
Anularea zgomotelor
Nu
Microfon
Nu
AVRCP, A2DP
Bluetooth
Da
Proprietăți
Versiune Bluetooth
Bluetooth 4.2
Distanta de lucru (m)
7
Interval de frecvență
20 Hz - 20 kHz
Impedanță
32 Ohm
Culoare conform producătorului
Black
Material
Construcţie
Semi-deschis
Conectori
Conector de tip A
Jack STEREO 3,5 mm Male