Fonestar BOX35LED Sistem pentru karaoke
4,75/5
Cod produs: 241247 (BOX35LED)
4,75/5
Cod produs: 241247 (BOX35LED)
Sistem pentru karaoke Fonestar BOX35LED Sistem pentru karaoke
Sistem portabil mic pentru aplicații mobile. Dispune de o baterie de 7,4V / 4400 mAh, difuzor de bas de 6,5 ".Disponibilă cu USB / MP3 player cu Bluetooth, vine cu un microfon wireless 1x (2x baterii LR6-AA) și telecomandă. Funcția Karaoke / Eco Power RMS: 35 W, Diametru difuzor: 165 mm, Dimensiuni: 250 x 355 x 155 mm, Greutate: 2,6 kg. .
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Potrivire
Compatibil cu
Android, iOS
Funcții
Bluetooth
Da
Difuzoare
1x 6,5 "
Proprietăți
Afișa
Da
Culoare
Negru
Difuzor de joase
6,5"
Intrări și ieșiri
USB
Slot pentru card SD
AUX IN
Intrarea MP3 / Line In
Intrare microfon
1
Acustică
Putere RMS
35 W
Pachet
Incarcare
Poate functiona pe baterii
Alimentare electrică
Adaptor
Accesorii
Telecomandă
Adaptor inclus
Țară
Ţara de fabricaţie
China
Pe baza numărului de evaluări: 5
Evaluarea produselor de către clienți
Toate recenziile provin de la clienți verificați, care au cumpărat produsul de la noi în trecut.
A
Andrea J.
cz Steagul
Republica Cehă 01.07.2025
Spokojenost. Děti jsou nadšené.
Satisfacție. Copiii sunt entuziasmați.
Tradus automat
Această evaluare nu poate fi tradusă.
T
Tugomir A.
si Steagul
Slovenia 17.09.2023
M
Monika D.
sk Steagul
Slovacia 19.01.2022
H
Heureka.sk
sk Steagul
Slovacia 12.10.2020
Odporúča produkt
Plusy: Super zvuk, funkcie
Mínusy: Ziadne
El recomanda produsul
Pro: sunet excelent, caracteristici
Contra: Niciuna
Tradus automat
C
Clientul
cz Steagul
Republica Cehă 16.01.2018
Pěkná hračka pro děti. Skutečný sinusový výkon (RMS) to má 4-5W, je u toho zdroj 9V 1.2A.
Frumoasă jucărie pentru copii. Are o putere sinusoidală reală (RMS) de 4-5W, are o sursă de alimentare de 9V 1.2A.