Edifier S3000 Pro Stands Stativ pentru boxe Hi-Fi 2 buc.
4,85/5
Cod produs: 811618
Ca nou
4,85/5
Cod produs: 811618
Ca nou
În stoc, 1 buc.
Stativ pentru boxe Hi-Fi
 Edifier S3000 Pro Stands Stativ pentru boxe Hi-Fi 2 buc. (Ca nou)
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Design amortizor
Design de cereale din lemn
Se potrivește perfect cu estetica rustică a S3000PRO. Se amestecă ușor în orice cameră din casa ta.
Securitate și stabilitate
Fără vibrații
Design golit
Gata de umplere cu nisip pentru a crește stabilitatea și a elimina rezonanța.
Asamblare ușoară
Asamblați în câteva minute prin simpla înșurubare a părții superioare și inferioare a suportului.
Mărimea
Inaltime minimă
660 mm
Înălțimea maximă
660 mm
Funcții
Înălțimea reglabilă
Nu
Proprietăți
Culoare
Negru
Material
Material
Lemn
Suprafața panoului
230 mm x 190 mm
Pachet
Cantitatea pachetului (buc)
2
Dimensiuni și greutate
Greutate netă (kg)
23,5
Dimensiuni de bază
365 mm x 300 mm
Țară
Ţara de fabricaţie
China
Pe baza numărului de evaluări: 49
Evaluarea produselor de către clienți
Toate recenziile provin de la clienți verificați, care au cumpărat produsul de la noi în trecut.
A
Aurimas L.
lt Steagul
Lituania 12.04.2026
H
Heureka.sk
sk Steagul
Slovacia 11.01.2026
Odporúča produkt
Nádherný stojan pod reproduktory. Perfektne zapadá do obývačky k nábytku.
Produs recomandat
Suport frumos pentru boxe. Se potrivește perfect în camera de zi la mobilier.
Tradus automat
Această evaluare nu poate fi tradusă.
W
Wojciech Ś.
pl Steagul
Polonia 04.01.2026
100% 🆗