Cod produs: ASTEL-AK380-AMP-COPPER | ID: 233171
Aceasta este o traducere automată generată de un software:
Scopul principal al Astell & amp; Kern a fost întotdeauna să livreze sunetul original. Suntem mândri să introducem AK380 AMP, un amplificator care susține căști cu înaltă impedanță și ieșire cu câștig mare, rămânând în același timp fidel sunetului original. Extensie de tip amplificator cu unitate de design. Baterie de 3,400 mAh de mare capacitate. 8.1 ieșire echilibrată VRMS cu câștig mare. 4.1 Ieșire neechilibrată VRMS. AK380 AMP are o portabilitate convenabilă. Multe puncte de disconfort în amplificatoarele convenționale au fost abordate prin adoptarea unui design integrat pentru o mai mare ușurință. Culoare: cupru.
Parametrii și specificații
Tip
Amplificator căști
Compatibil cu
Număr de ieșiri
Controale
Volum
DA Conversion
Culoare
Interval de frecvență
Afișa
Nu
Culoare conform producătorului
Copper
Intrări
Ieşiri
Sensibilitate (dB)
Poate functiona pe baterii
Tipul bateriei
Integrat
Alimentare electrică
Adaptor, USB
Adaptor inclus
Da
Lăţime (cm)
8
Greutate (g)
292
Ţara de fabricaţie
Germania
Accesorii recomandate