cookies
Vei găsi „cookie-urile” noastre delicioase
Scopul cookie-urilor site-ului Muziker este de a face din vizita ta o experiență plăcută în orice moment. Ești de acord cu utilizarea tuturor cookie-urilor apăsând butonul „Sunt de acord”, sau selectezi în setări doar cele pe care le agreezi. Mai multe informații.
Sunt de acord
Refuză
Oferta s-a încheiat

Astell&Kern AK380 AMP Copper

Scopul principal al Astell & amp; Kern a fost întotdeauna să livreze sunetul original. Suntem mândri să introducem AK380 AMP, un amplificator care susține căști cu înaltă impedanță și ieșire cu câștig mare, rămânând în același timp fidel...
Oferta s-a încheiat
Acest produs nu se mai fabrică sau nu este parte din oferta curentă.

Cod produs: ASTEL-AK380-AMP-COPPER | ID: 233171

Astell&Kern AK380 AMP Copper

Aceasta este o traducere automată generată de un software:

Scopul principal al Astell & amp; Kern a fost întotdeauna să livreze sunetul original. Suntem mândri să introducem AK380 AMP, un amplificator care susține căști cu înaltă impedanță și ieșire cu câștig mare, rămânând în același timp fidel sunetului original. Extensie de tip amplificator cu unitate de design. Baterie de 3,400 mAh de mare capacitate. 8.1 ieșire echilibrată VRMS cu câștig mare. 4.1 Ieșire neechilibrată VRMS. AK380 AMP are o portabilitate convenabilă. Multe puncte de disconfort în amplificatoarele convenționale au fost abordate prin adoptarea unui design integrat pentru o mai mare ușurință. Culoare: cupru.

Parametrii și specificații

Potrivire

Tip

Amplificator căști

Compatibil cu

Funcții

Număr de ieșiri

2

Controale

Volum

DA Conversion

Da

Proprietăți

Culoare

Roz

Interval de frecvență

Afișa

Nu

Culoare conform producătorului

Copper

Intrări și ieșiri

Intrări

Acustică

Sensibilitate (dB)

126

Pachet

Pachetul conține

Incarcare

Poate functiona pe baterii

Da

Tipul bateriei

Integrat

Alimentare electrică

Adaptor, USB

Accesorii

Adaptor inclus

Da

Dimensiuni și greutate

Lăţime (cm)

8

Greutate (g)

292

Țară

Ţara de fabricaţie

Germania

Accesorii recomandate